top of page

ПРО НАС

Ми піклуємось про безпеку  кожної і кожного

 «Безпечний Простір»  здійснює діяльність в сфері запобігання та протидії домашньому та гендерно-зумовленому насильству; дотримання прав людини та гендерної рівності; налагодження взаємодії громадськості та сектору безпеки і оборони на засадах партнерства задля  відбудови безпеки в громадах.

Ми створили та налагодили роботу Громадської консультативної групи з протидії ДН та ГЗН в Запорізькій області, до складу якої входять Національна поліція, Патрульна поліція, соціальні та спеціалізовані служби, громадські організації, представників влади та органів місцевого самоврядування.

«Безпечний Простір» є членом обласної робочої групи із локалізації плану дій з впровадження порядку денного Резолюції №1325 РБ ООН "Жінки Мир Безпека"

«Безпечний Простір» є ініціатором створення обласної робочої групи з реагування на випадки Сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК)

Ми підтримуємо

Для постраждалих від насильства ми створили безпекових хаб - Community Safety Hub - де кожна може отримати кваліфіковану психологичну підтримку та супровід, юридичну консультацію та допомогу.

Community Safety Hub - це безпечне місце допомоги тим, хто її потребує. 

 

Community Safety Hub - це взаємодія громадськості, влади та сектору безпеки і оборони. Ми  надаємо технічну та експертну допомогу поліції, органам місцевого самоврядування, сервісним і профільним  організаціям, підтримуючи і розвиваючи іх спромодність в протидії насильству. 

Ми керуємось принципами довіри, партнерства та конфеденційності.

 

З нами безпечно!

Наша команда

Наші Партнери

GMF
PACT Ukraine
Care Ukraine
UNHCR
Український Жіночий Фонд, УЖФ
Alinea
Police Stabilization Project, PSP
Десяте Квітня
ІКЖЦ
Гендер Зед
bottom of page